Против Борец, Тиквеш како и бламажата во купот од Академија Пандев. Сега на ред за Штипјани е нов меч, гостување на Кожуф на нивниот стадион под Исарот. Не е ...
| | веќе видена

Мечот помеѓу екипите на Победа и Академија Пандев, кој е закажан во рамките од следното шесто коло во домашниот шампионат, дефинитивно ќе се одигра во Битола, ...
| | веќе видена